O kvalitní a pestrou stravu se stará 1 kuchařka a pracovnice kuchyně. V jídelně je 45 míst. Obědy odebírá většina žáků a zaměstnanců školy.

Ceny obědů:
Děti: I. kategorie – 7 až 10 let – 32,– Kč
Děti: II. kategorie – 11 až 14 let – 35,– Kč
Zaměstnanci – 65 ,– Kč
Cizí strávníci – 80,– Kč
Bližší informace k založení příkazu naleznete ve Vnitřním řádu školní jídelny.

Vnitřní řád školní jídelny:
ke stažení zde

Doba výdeje obědů:
Žákům a zaměstnancům školy: 11.30 hod – 13.15 hod
Nemocným žákům v první den onemocnění: 11.30 hod. – 11.45 hod.

Odhlašování obědu:
Odhlásit oběd je možné z důvodu nepřítomnosti žáka do 8 hodin téhož dne osobně v kanceláři ŠJ, telefonicky i formou SMS na číslo 602 311 789 nebo na pevnou linku 485 177 056 nebo na email: jidelna@zsprisovice.cz. První den onemocnění dítěte lze vydat oběd do přinesených nádob.

Jídelníček si můžete stáhnout zde.

Vážení rodiče,

13. 12. 2014 je legislativně stanoveno datum, kdy je povinností všech výrobců potravin, všech článků veřejného stravování, jako např. nemocnic, restaurací, školních jídelen, pekáren, prodejen atd. sdělovat alergeny ve všech potravinových výrobcích.

Školní jídelna je povinna sdělit jakou alergenní složkou pokrm osahuje, ale nebude brát zřetel na jednotlivé přecitlivělosti strávníků. Není možné se věnovat při výrobě jídel strávníkům s potravinovou alergií jednotlivě, takže případným žádostem nebude vyhověno.

Jídelna má pouze funkci informační tak, jako každý výrobce potravin a pokrmů.

Přítomnost alergenu bude na vyžádání sdělena v kanceláři ŠJ.

Seznam alergenů