Akce školy

VLASTÍK 2011

Datum: 12.-13.5.2011
Místo: ZŠ Tatobity

Ve dnech 12. a 13. května 2011 jsme se zúčastnili 4. ročníku vlastivědné soutěže Vlastík, která se konala v Masarykově základní škole v Tatobitech. Vlastík je soutěž čtyřčlenných družstev dětí z prvního stupně ZŠ. Letos se do soutěže zapojilo 10 týmů.

Naši školu reprezentovali – za 2.ročník Lucie Flanderková, 3.ročník Jan Vyhlídko, 4.ročník Adéline Činčurová a za 5.ročník Lucie Veselá. Během dvoudenního klání žáci řešili různé cyklické úkoly, všeobecné testy z vlastivědy, prvouky a přírodovědy. Čekaly je i hry v blízkém a vzdálenějším okolí školy, bitva se štíty a závěrečný blok byl inspirovaný pověstí o Bruncvíkovi.
Našim dětem se podařilo vybojovat pěkné čtvrté místo, z kterého jsme měli všichni radost. Gratulujeme.

Více fotografií zde.

Náhodný obrázek
foto - 17

zobrazení: 688
známka: 0
Jídelní lístek

Seznam alergenů

jídelníček

EU pro ZŠ Příšovice
Obecní stránky

Příšovice

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.